0
0
0

Медичні захисні костюми - універсальна спецодяг, що забезпечує безпеку. Але навіщо потрібне індивідуальне замовлення?

Медичні захисні костюми - універсальна спецодяг, що забезпечує безпеку. Але навіщо потрібне індивідуальне замовлення?

В умовах пандемії Covid-19 компанії переглянули власні стратегії і почали створювати спеціальний одяг для медичних працівників. При цьому розроблені захисні костюми можуть використовуватися не тільки в лікувальних установах - вони відрізняються універсальністю.

**У яких сферах можуть використовуватися медичні захисні костюми**

Пандемія Covid-19 стала страшною трагедією для всього світу - кожна країна кинула всі свої сили на боротьбу з вірусом. Головну роль у вирішенні цієї ситуації грають медичні працівники та вчені, які намагаються створити вакцину і врятувати життя людей. Великі підприємства легкої промисловості збільшили виробництво медичних захисних костюмів до максимуму. При цьому одяг підходить не тільки медпрацівникам, але може використовуватися і в інших сферах:

  • в лабораторіях і наукових центрах;
  • в харчовій промисловості;
  • в косметологічних центрах;
  • в ветеринарних лікарнях;
  • на виробничих підприємствах;
  • в фармацевтиці.

Універсальність захисних костюмів дозволяє ефективно захистити людей і в зоні небезпечних вірусних захворювань, і на виробництвах, де є небезпека шкідливих хімічних випарів.

**Переваги індивідуального пошиття спецодягу**

Спецодяг - це важливий атрибут у багатьох сферах, він не тільки забезпечує безпеку, але і є частиною іміджу організації. Відрізняється практичністю, безпекою. Повністю екіпіровані співробітники можуть перебувати в небезпечних зонах, не наражаючись негативному впливу. Багато фабрик пропонують індивідуальні моделі з урахуванням розмірів, необхідної кількості та цілей.

Ми також пропонуємо послугу пошиву на замовлення. Переваги оформлення замовлення на індивідуальний пошив наступні:

  • можливість замовити унікальний дизайн, відповідний іміджу компанії;
  • додатково на виріб можуть наноситися логотип компанії або інші нашивки;
  • можливість підібрати відповідні розміри - так співробітники будуть відчувати себе необмежені в рухах;
  • можливість замовити пошиття одночасно великої кількості костюмів - фабрика нещодавно виконала велике замовлення для відділення швидкої допомоги в Києві, створивши більше 20 000 костюмів. 

Звичайно, пошиття необхідної кількості захисних костюмів за індивідуальним замовленням займає багато часу. Якщо вони потрібні терміново, то варто купити стандартний спецодяг. Під час епідемії Covid-19 кожен підприємець повинен подбати про засоби захисту для своїх співробітників.


індивідуальне замовлення спецодягу

Коментарі