0
0
0

Огляд виробників захисних костюмів від коронавіруса Covid-19

Огляд виробників захисних костюмів від коронавіруса Covid-19

В умовах пандемії Covid-19 найскладніше довелося медичним працівникам. Саме вони ціною власного здоров'я чесно і мужньо виконують свій професійний обов'язок, намагаючись врятувати життя своїх пацієнтів. Спеціальні костюми від ковід стали хоч і не вирішенням проблеми, але одним із способів убезпечити персонал лікувальних установ. ;

Застнування спілки «БіоМедЗахист» для розробки захисних костюмів

Великі українські підприємства - виробники засобів індивідуального захисту вирішили об'єднатися і створити Громадську союз «БіоМедЗащіта» з метою консолідації зусиль виробників медичних виробів і засобів індивідуального захисту (скорочено ЗІЗ), розширення професійних зв'язків з лабораторіями, лікарями, експертами в сфері виробництва ЗІЗ, спільного протидії корупції, і дієвої боротьби з Covid-19 спільними зусиллями. Зараз вже розроблені стандарти, за якими виготовляють спецодяг, що забезпечує біологічну та антиінфекційну безпеку життя і здоров'я українців.

До складу компаній, що відносяться до «БіоМедЗахист», увійшли такі підприємства:

  • ТОВ «Київгума»;
  • ТОВ «Текстиль Контакт»;
  • ТОВ «Група Венето»;
  • ТОВ «ОЛТЕКС»;
  • ТОВ «Сангин»;
  • ТОВ «ЮАСафеті»;
  • ЗАТ «Трикотажна фабрика» РОЗА.

Нещодавно до складу об'єднання «БіоМедЗахист» приєдналися і ми, фабрика «ПрофСпецФорм».

При створенні захисних костюмів були використані знання медичних працівників, вчених і військових. Це допомогло розробляти комплекти, які захищають людину, яка щільно контактує з інфікованими коронавірусом. 

Наші партнери - виробники захисних костюмів в Україні.

Замовлення державних та  приватних підприємств на захисні костюми б'ють всі показники. Багато відомих особистостей займаються волонтерською діяльністю, передаючи такі речі в лікарні з великою кількістю пацієнтів. Ми об'єдналися сьогодні з лідерами ринку з виробництва захисних костюмів від Covid-19, щоб виконувати замовлення на захисні костюми, комбінезони вчасно та з найвищою якістю. Серед них:

  1.  «Київгума» - краще за всіх адаптувалися до умов пандемії, запустивши випуск багаторазового захисного одягу, розробленого спільно з військовими та медпрацівниками.
  2.  «Укртекстиль» - провідний розробник на українському ринку, протягом багатьох років постачає різний спецодяг, під час пандемії швидко перекваліфікувався і став випускати необхідні медпрацівникам костюми.
  3.  «Венетомед» - пропонує одні з кращих захисних костюмів для тих, хто знаходиться в зоні підвищеної небезпеки. Входить до трійки найбільших постачальників одноразового та багаторазового захисного одягу в Україні.

Пристосуватися до умов розвитку виробництва під час пандемії було важко: багато компаній не витримали таких випробувань, але ті, хто зрозумів стратегію, змогли не тільки втриматися, але і значно допомогти державі, надаючи багаторазові захисні костюми, комбінезони, халати, бахіли різної модифікації згідно Технічного регламенту щодо медичних виробів і ISO 13688 до: 2016 (EN ISO 13688: 2013). 

БіоМедЗахист

Коментарі
Схожі статті
17.12.2020
Швейна фабрика з виробництва спецодягу ПРОФСПЕЦФОРМ відкрила цех по роботі методом ультразвукової спайки
Швейна фабрика з виробництва спецодягу ПРОФСПЕЦФОРМ відкрила цех по роботі методом ультразвукової спайки
У зв'язку з пандемією коронавируса маски, захисні костюми та комбінезони, халати і високі бахіли активно використовуються не тільки медиками та працівниками лабораторій, а й багатьох інших галузей. Для виготовлення таких виробів все частіше використо..