0
0
0

Швейна фабрика з виробництва спецодягу ПРОФСПЕЦФОРМ відкрила цех по роботі методом ультразвукової спайки

Швейна фабрика з виробництва спецодягу ПРОФСПЕЦФОРМ відкрила цех по роботі методом ультразвукової спайки

У зв'язку з пандемією коронавируса маски, захисні костюми та комбінезони, халати і високі бахіли активно використовуються не тільки медиками та працівниками лабораторій, а й багатьох інших галузей. Для виготовлення таких виробів все частіше використовується метод ультразвукової спайки.

Переваги методу

Ультразвукова спайка дозволяє виготовити міцну одяг, яка прослужить тривалий час. При цьому немає необхідності використовувати додаткові нитки і кріплення. Завдяки цьому методу можна без праці зшити тканини різної товщини і якості. Ультразвукова спайка має кілька переваг:

  • шви виходять надійні і міцні;
  • одяг виготовляється швидше, ніж при використанні звичайних ниток;
  • трудовитрати зменшуються;
  • місця з'єднання практично непомітні;
  • знижується собівартість продукції.

Такий спосіб з'єднання тканин з'явився нещодавно. Але для пошиття спецодягу використовується все частіше.

Особливості ниткових швів і ультразвукової спайки

Деято думає, що достатньо вибрати якісний матеріал, щоб спецодяг була безпечна. Але це не так. Навіть якісні шви містять зазори. Це неприпустимо для деяких професій. Наприклад, при носінні захисних костюмів, отвори легко пропускають віруси і шкідливі речовини.

Ультразвукова спайка - особлива технологія, яка застосовується для пошиття спецодягу та інших текстильних виробів. Завдяки їй більше не потрібно користуватися нитками. Якість з'єднань поліпшується. При цьому спецодяг стає еластичною, через що в ній зручно працювати.

Спецодяг ПРОФСПЕЦФОРМ

У цеху працюють професіонали, які використовують технологію ультразвукової спайки. У зв'язку з пандемією компанія розширює виробництво на якісному обладнанні. 4на фабриці можна придбати товари високої якості за адекватною ціною. Всі шви, зроблені за допомогою ультразвукової спайки, будуть рівними, непомітними і надійними. Після замовлення товару з клієнтом зв'яжеться менеджер для уточнення деталей. А вже через 1-2 дня спецодяг буде доставлена ​​за призначенням.
Ультразвукова спайка - технологія, що забезпечує надійність і безпеку в епідеміологічно несприятливих умовах. Цех з виробництва захисних костюмів успішно користується цим методом.

ультразвукова спайка

Коментарі
Схожі статті
29.11.2020
Огляд виробників захисних костюмів від коронавіруса Covid-19
Огляд виробників захисних костюмів від коронавіруса Covid-19
В умовах пандемії Covid-19 найскладніше довелося медичним працівникам. Саме вони ціною власного здоров'я чесно і мужньо виконують свій професійний обов'язок, намагаючись врятувати життя своїх пацієнтів. Спеціальні костюми від ковід стали хоч і не вир..